• סומסום לריצוף

סומסום לריצוף

החלטה להחליף ריצוף בבית יכולה לקרות עקב מגוון סיבות. לפעמים ההחלטה מגיעה בעקבות שיפוץ או שדרוג של חלל המגורים, לפעמים זה יכול להיות קשור לעבודות תשתית ואז כבר באין ברירה חייבים להרוס את הרצפה הישנה ולהתקין חדשה. לפעמים גם מוסיפים חדר ואז חייבים להתקין רצפה. בכל אחד מהמקרים סומסום לריצוף יהיה אחד מהמרכיבים הנדרשים לביצוע העבודות. ההבדל יהיה רק בכמויות של הסומסום ותכף תדעו גם למה.

להזמנות צלצלו: 03-6882783

מצע ריצוף

הנחת ריצוף חדש צריכה להתבצע על מצע, שגם תכסה את התשתיות כמו צנרות וגם יהיה בעל יכולות בידוד ואיטום ורק אז שמים מלט וקרמיקות. המצע הנפוץ ביותר בדרך כלל הוא חול או סומסום. עד לפני לא מזמן לרב השתמשו בחול, שבזכות הסטרוקטורה הגרגרית שלו הוא מספק בידוד יותר טוב. לצורך הנחת ריצפה חייבים להשתמש בחול נקי מכל פסולת. אבל מכיוון שחול, זה משאב טבע והכמות שלו הולכת ואוזלת, יותר ויותר בוחרים לעבוד עם סומסום לריצוף.

בחירת סומסום לריצוף

סומסום זה סוג של חצץ, שגרוס דק ודומה לזרעים של שומשום טבעי. סומסום לריצוף מייצרים במחצבות מאבנים או ממחזרים שאריות בטון ואריחים. מאוד חשוב לבחור בסומסום שטוף ויבש לצורך התקנת רצפה.  כמו כן, סומסום אינו מצע טוב לגדילת החרקים כך שניתן להשתמש בו ללא חשש לטרמיטים לעומת מצע חול. סומסום אינו נחשב בעל יכולת ספיגה של נוזלים, שזה מאוד קריטי במיוחד עבור ישראלים, שאוהבים לשטוף רצפה בעזרת שפיכת כמויות עצומות של מים בזמן הניקיון. סומסום אינו חומר סופג, לכן המים עוברים דרכו, מגיעים לפתחי הניקוז ומתנקזים. החול לעומתו סופג מצוין את המים ואז יכול לגרום לרטיבות.

איפה קונים סומסום לריצוף?

אם אתם רוצים לרכוש סומסום לריצוף, נקי ויבש, העמוד בכל הסטנדרים והתקנים אתם מוזמנים לחנות לחומרי בניין “יוסקה בלוקים בע”מ”, שנמצאת ברחוב שתולים 60. אצלנו בחנות, תוכלו למצוא לא רק סומסום או חול, אלא מגוון רחב של חומרי בניין במלאי זמין. בחנות שלנו אתם תוכלו גם להזמין גם שרוולים, עגלות או מכולות לצורך פינוי פסולת בניין באזור המרכז. תזכרו, שפינו פסולת בניין חייב להתבצע לאתרים המיועדים לכך, אחרת תקבלו קנס.

יוסקה בלוקים בע”מ זו חברה, שבמהלך 40 שנות הפעילות שלה צברה וותק וניסיון רב בתחום חומרי הבנייה ופינוי פסולת. כך במקום אחד תוכלו לרכוש את כל מה שנדרש לביצוע עבודות שיפוץ או בנייה, כולל מגוון חומרי איטום במלאי זמין.

להזמנות וברורים:

03-6882783

להזמנות וברורים:

03-6882783

מלאו פרטים
ואנו נחזור אליכם בהקדם

נעמוד לשירותכם בנאמנות, ביעילות ובמהירות.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

תחומי עיסוק

להזמנות וברורים:

יוסקה בלוקים בע”מ – כי על מקצועיות וסובלנות לא מתפשרים

צלצלו: 03-6882783