• חשיבותם של חומרי איטום איכותיים

חומרי איטום איכותיים וחשיבותם

אם אתם נתקלים, בעיקר בעונת החורף, ברטיבות בקירות, בנזילה של מים אל תוך הבית שלכם ובכתמי רטיבות מכוערים על התקרה, רוב הסיכויים הם שלא בוצעו אצלכם עבודות איטום בצורה נכונה וטובה.

איטום היא מלאכה שחייבת להתבצע על ידי אנשי מקצוע מומחים ובנוסף לכך – זו עבודה שחייבת להתבצע בעזרת שימוש בחומרי איטום טובים, איכותיים וחזקים בלבד. בין אם מדובר באיטום קירות או איטום גגות, איטום לקוי גורם לכל בית לעבור חורף רטוב במיוחד, גורם לעוגמת נפש ליושבי הבית, מכער את קירות הבית ולעיתים אף עלול להצמיח עובש הפוגם בבריאותם של יושבי הבית.

להזמנות צלצלו: 03-6882783

עבודות איטום מקצועיות

בשל כל אלה, מובן כי עבודות האיטום חייבות להתבצע תוך הקפדה מלאה על שימוש בחומרי איטום טובים. אך חשוב שתדעו כי שימוש בחומרי איכותיים חייב לבוא בשילוב עם אנשי מקצוע מומחים, אחרת העבודה עלולה להיות לקויה בחסר.

בחברתנו אנו מקפידים להעסיק את אנשי המקצוע הטובים ביותר והאמינים ביותר, אנשי מקצוע שיעניקו לכם ייעוץ חסר פשרות ויעזרו לבחור בחומרי איטום בהתאמה למקרה שלכם. הרי ברור לכולם שישנם חומרי איטום  אשר יכולים להתאים לעבודות פנים וישי כאלו שניתנים לשימוש חוץ. חומרי איטום חיייבם להיות מאושרים ובעלי תו תקן במיוחד כאשר מדובר על עבודות בחלל פנימי של בית מגורים. זכרו, שבעזרת חומרי איטום מעולים עבודת האיטום הופכת למושלמת וכזו שיכולה להחזיק מעמד לאורך שנים רבות.

איך מוודאים את איכותם של חומרי האיטום?

כשאתם פונים לאיש מקצוע בכדי שיבצע עבורכם עבודות איטום חשוב מאוד לוודא שהוא אכן משתמש בחומרים איכותיים ושהעבודה שלו היא אכן יעילה וטובה. איך תבצעו זאת? פשוט מאוד – בקשו ממנו את רשימת החומרים בהם הוא משתמש ובקשו המלצות מהלקוחות שלו.

בעזרת רשימת החומרים בהם הוא משתמש תוכלו לקבל תמונת מצב מדויקת על איכות החומרים, לברר באינטרנט או בכל מקור מידע אחר אודות יעילות החומרים, ולקבל חוות דעת ממומחים אודות כל חומר וחומר. בנוסף, המלצות מן הלקוחות של אותו איש מקצוע יעזרו לכם לדעת האם עבודתו הינה איכותית והאם האיטום אכן מבצע את תפקידו בצורה טובה. כיום ניתן למצוא המון מידע אודות אנשי מקצוע באתרי אינטרנט שונים וגם ברשתות חברתיות, שזה אוד עזור אבל עדיין חשוב לדבר עם לקוחות קודמים של אותו איש מקצוע.

להזמנות וברורים:

03-6882783

להזמנות וברורים:

03-6882783

מלאו פרטים
ואנו נחזור אליכם בהקדם

נעמוד לשירותכם בנאמנות, ביעילות ובמהירות.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

תחומי עיסוק

להזמנות וברורים:

יוסקה בלוקים בע”מ – כי על מקצועיות וסובלנות לא מתפשרים

צלצלו: 03-6882783