• שק שומשום

שק שומשום

חול, שומשום, מלט הם חלק מהמרכיבים החשובים בזמן ביצוע שיפוץ רציני או בניית בית. כל פרויקט, שבו מבצעים החלפה או הנחה של ריצוף חייבים קודם לשים מצע ולהיכן מקום – כאן בדיוק נכנסים חול ושומשום לתמונה. לכל אחד מהחומרים יש את היתרונות וחסרונות משלו ולכן בזמן תכנון פרויקט שיפוץ או בנייה תתייעצו עם המומחים בתחום מה יותר מתאים במקרה שלכם.

להזמנות צלצלו: 03-6882783

 חול

כאשר מדברים על חול, אז לרב מדברים על שני סוגים: טבעי וממוחזר. חול טבעי זה חומר מאוד איכותי, שמספק בידוד טרמי ואקוסטי ברמה מאוד גבוהה. אך יחד עם זאת הוא סופג ושוקע ברגע שיש מגע בינו ובין המים. החיסרון הנוסף – עליות. מחיר של חול טבעי יחסית גבוה לעומת החומרים התואמים, מכיוון שכמויות של חול טבעי אוזלים וגם עקב כך שצריך להתאים לתקנים המחמירים ביותר בזמן השאיבה.

הסוג הנוסף של החול נקראה חול ממוחזר, שבעצם זה חול המיוצר מפסולת בניין, שעוברת כל מיני תהליכים ונהרסת לגרגרים בגודל קטן. מלבד היותו חומר “ירוק” יש לחול ממוחזר עוד יתרונות כמו לחול טבעי: תכונות של מבודד טרמי ואקוסטי מצוין וגם לעומת חול טבעי הוא לא שוקע ברגע שבא במגע עם מים. לצד זה, לא חסר גם חסרונות: הוא חומר, שתהליך היצור שלו לוקח זמן וגם לא קל לעבוד איתו. שקים או בלות חול ניתן לרכוש בחנויות לחומרי בניין כמו יוסקה בלוקים בע”מ.

שומשום

השם שלו בא בעקבות מראה חיצוני, מכיוון שהוא מאוד דומה לזרעים של שומשום טבעי. למעשה זה חצץ שגרוס לגרגרים בגודל של כ3-5 מ”מ והיתרון הטוב ביותר שלו, בכך שהוא לא סופג מים, ובכך מזמינים שק שומשום ולא אחד בדך כלל לצורך התקנה או החלפה של ריצוץ חיצוני. הוא מהווה מצע מצוין לצורך הגעת מים לנקודת ניקוז וכך בעצם מגן מפני הרטיבות. לחסרון הגדול ביותר של שומשום ניתן לשייך חוסר יכולות לבודד רעשים. עקב חוסר תכונה הזאת בפרויקטים שבוחרים לעבוד איתו נדרשת עבודה נוספת, שבה מוסיפים חומרים מבודדים אחרים. כמובן שזה מייקר את תהליך הבנייה או שיפוץ.

בידוד גבוהות ונדרשת עבודה נוספת לצורך השגת בידוד טוב, זה כמובן מוסיף לעמודת ההוצאות של פרויקט. שק שומשום תוכלו לרכוש גם אצלנו בחנות לחומרי בניין ברחוב שתולים 60,  יוסקה בלוקים בע”מ.

למה לרכוש שק שומשום ביוסקה בלוקים?

כבר מספר עשורים חנות יוסקה לבוקים בע”מ דואג ללקוחותיה ומביאה את כל החומרים הנדרשים לתהליך הבנייה או השיפוץ. אצלנו בחנות לא רק תמצאו מגוון מאוד גדול של חומרי בניין במלאי זמין, כולל שק שומשום או בלה חול, אלה גם תוכלו לשכור שירות של פינוי פסולת בניין למקומות מיועדים לכך ובכך לחסוך בקבלת קנס. ויתרה מכך בחנות תמיד תמצאו צוות העמוד לשירותכם וישמח לענות לכל שאלה.

להזמנות וברורים:

03-6882783

להזמנות וברורים:

03-6882783

מלאו פרטים
ואנו נחזור אליכם בהקדם

נעמוד לשירותכם בנאמנות, ביעילות ובמהירות.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

תחומי עיסוק

להזמנות וברורים:

יוסקה בלוקים בע”מ – כי על מקצועיות וסובלנות לא מתפשרים

צלצלו: 03-6882783