• עיצוב של ארונות אמבטיה

עיצוב של ארונות אמבטיה

ארונות אמבטיה הם ארונות שנועדו למגוון רחב של צרכי אחסון – עבור תמרוקים, חפצים בהם משתמשים בחדר האמבטיה וגם חומרים מסוכנים שיש להרחיק מידיהם של ילדים.

העיצוב של ארון האמבטיה הוא לא רק עיצוב חיצוני המשפיע על מראה הארון אלא עיצוב המתחשב במטרות הארון והופך אותו לשימושי מאוד ויעיל עבור כל אדם הרוכש אותו לצרכיו האישיים. ישנן דעות חולקות בקשר לשאלה:” איך לשלב את ארונות אמבטיה בעיצוב קיים?” מכיוון שזה בדרך כלל חלל סגור, אז לא תמיד חייבים ללכת ממש הדוק עם אותו קוו עיצובי, לפעמים ניתן גם טיפה “להתפרע”.

להזמנות צלצלו: 03-6882783

מה חשוב לכלול בעיצוב ארונות אמבטיה?

כשאתם רוכשים ארונות אמבטיה חשוב להקפיד על כך שהעיצוב לא יהיה רק יפה אלא גם חכם ויכלול בתוכו פונקציות הנדרשות לכם. לדוגמא:

  • אם יש לכם ילדים קטנים בבית ואתם מאחסנים בארון האמבטיה חומרים מסוכנים חשוב מאוד לדאוג לכך שארון האמבטיה יאפשר נעילה שלו ולא יאפשר גישה לילדים קטנים.
  • העיצוב חייב להיות פונקציונאלי וחשוב לדאוג לכך שיהיה בו מקום לאחסן את כל החפצים בצורה מסודרת. קחו בחשבון כי ארון בעל מדף אחד יהיה הרבה פחות יעיל מארון בעל מספר מדפים ומגירות. בארון בעל מדף אחד כל החפצים ייזרקו אחד על גבי השני וכשתרצו למצוא חפץ מסוים תצטרכו לבזבז שעות יקרות על כך. לעומת זאת, בארון בעל פונקציונאליות נכונה תוכלו למצוא כל דבר בתוך שניות והשימוש שלכם בארון יהיה הרבה יותר נוח.
  • עיצוב הארון חייב להיות מותאם לעיצוב הכללי של חדר האמבטיה. אם הריצוף והקירות מעוצבים בסגנון כפי מומלץ לבחור ארון ע המשרד מראה כפרי, אם הם מעוצבים בסגנון יוקרתי יש לבחור בארון המתאים לכך וכו’.
  • חשוב מאוד לבדוק שהארון הינו קל לניקוי ואינו סופג ליחות בקלות שכן מדובר בחדר האמבטיה שבה יש לחות גבוהה רוב הזמן והארון חשוף למגע עם מים.
    ועוד דבר מאוד חשוב – יש להקפיד על כך שהארון יהיה בגודל המתאים לחדר האמבטיה. לכן, אם אתם מעוניינים לרכוש ארון אמבטיה יש למדוד את חדר האמבטיה קודם לכן ולמדוד את המקום שבו אתם מעוניינים להציב את הארון. אל תבחרו ארון שרק נראה לכם “לפי העין” שהוא מתאים – אתם עלולים להגיע אל הבית ולגלות שהארון גדול מאוד או קטן מאוד וכלל אינו מתאים לכם.

אצלנו ביוסקה בלוקים תוכלו למצוא מגוון רחב של ארונות אמבטיה. אנשי הצוות שלנו גם יעמדו לשירותכם במידה ותרצו לברר פרטים נוספים.

להזמנות וברורים:

03-6882783

להזמנות וברורים:

03-6882783

מלאו פרטים
ואנו נחזור אליכם בהקדם

נעמוד לשירותכם בנאמנות, ביעילות ובמהירות.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

תחומי עיסוק

להזמנות וברורים:

יוסקה בלוקים בע”מ – כי על מקצועיות וסובלנות לא מתפשרים

צלצלו: 03-6882783