• מקלחון לאמבטיה

מקלחון לאמבטיה

מקלחונים, בבתים רבים, הם החלופה היותר שימושית ונוחה לאמבטיה. אמנם, אי אפשר להתווכח על העונג באמבטיה חמה אחרי יום עבודה מפרך וקשה אך עם זאת, לעיתים גודל האמבטיה או כל דבר דומה משפיע על כך שאין ברירה ויש צורך לשים מקלחון למבטיה המעניק יתרונות רבים לכל אדם ורבים בוחרים בו מראש במקום האמבטיה.

להזמנות צלצלו: 03-6882783

היתרונות של מקלחון לאמבטיה מפני אמבטיה

יוסקה בלוקים בע”מ מספקת לכם מקלחונים מכל מיני סוגים, מעוצבים ואופנתיים, המעניקים יתרונות רבים. שימוש במקלונים בעל מגוון רחב של יתרונות, למשל:

  • חסכון במים – כן, כן, אולי זה נשמע הזוי אבל אם תמדדו את כמויות המים שאתם משתמשים איתם במקלחון לעומת כמויות המים באמבטיה תגלו הבדל עצום. כך, במיוחד בתקופה שבה מחסור במים נהיה יותר ויותר משמעותי של מקלחונים יכולים לאפשר חסכון במים בצורה טובה ויעילה.
  • עיצוב – להבדיל מאמבטיה, שהיא גדולה ומגושמת, מקלחון לעומת זה מעוצב במראה אלגנטי ומבריק ומעניקים לכל חדר אמבטיה תוספת יופי ניכר. כיום, ניתן למצוא מקלחון לאמבטיה המעוצב מפלסטיק או מזכוכית ועונה על כל הגדרות העיצוב האחרונות, כך שתוכלו בעזרת מקלחון פשוט להפוך את חדר האמבטיה להרבה יותר מרשים.
  • גודל – חדרי אמבטיה רבים אינם בנויים בגודל המספיק לאחסון של אמבטיה ולכן מקלחון לאמבטיה הוא הפתרון המושלם עבורם. מקלחונים מספקים חסכון במקום ועבור אנשים שחדר האמבטיה שלהם קטן, מקלחונים זה הפתרון היחידי.
  • נוחות – לעיתים רבות אנו רוצים לבצע מקלחת מהירה ולהמשיך את מרוץ החיים שלו. מקלחון מאפשר זאת בצורה הטובה ביותר. אם תמדדו זמנים תוכלו לראות ללא כל קושי שבין אם אתם רוצים ובין אם לא, מקלחת במקלחון היא הרבה יותר מהירה מאשר באמבטיה מה שמקנה לכם נוחות רבה.

סוגים של מקלחונים

כיום, ישנם סוגים רבים של מקלחונים ואצל יוסקה בלוקים תוכלו למצוא את כולם – מקלחונים המיועדים לפינת חדר האמבטיה, מקלחונים המתאימים להצמדה על אחד מקירות האמבטיה, מקלחונים בצורות שונות (עגולים, מרובעים וכד’) ומקלחונים מחומרים שונים (זכוכית, פלסטיק וכד’), כך תוכלו לבחור את המקלחון המתאים לכם ביותר ובמקלחון שיתאים לעיצוב הכללי של חדר האמבטיה.

כל המקלחונים אצל יוסקה בלוקים עומדים בתו התקן הישראלי.

להזמנות וברורים:

03-6882783

להזמנות וברורים:

03-6882783

מלאו פרטים
ואנו נחזור אליכם בהקדם

נעמוד לשירותכם בנאמנות, ביעילות ובמהירות.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

תחומי עיסוק

להזמנות וברורים:

יוסקה בלוקים בע”מ – כי על מקצועיות וסובלנות לא מתפשרים

צלצלו: 03-6882783