• מכולה לפינוי פסולת

מכולה לפינוי פסולת

פינוי פסולת בניין זה עניין רציני ודורש הוצאה נוספת, מכיוון שלא ניתן לזרוק פסולת שיפוצים לפח הזבל הרגיל. מי שמפר את זה עלול לקבל קנס של אלפי שקלים. לכן, עוד לפני שהתחלתם בעבודות שיפוץ או בנייה צריך לקחת בחשבון את ההוצאה עבור הזמנת מכולה לפינוי פסולת.

באופן כללי פינוי פסולת ניתן לחלק ל2 שלבים. הראשון כאשר מפנים את הפסולת ממקום, שבו מבצעים את השיפוץ, כמו בית, דירה, משרד למכולה עצמה. השלב השני, זה פינוי את המכולה לאתרים המורשים, כמו אתרי מחזור מיוחדים או אתרי הטמנה של פסולת בניין. עוד לפני התחלת עבודות בנייה ושיפוץ ישנם רשויות מקומיות שדורשות להעביר אליהם צ’ק פיקדון על סכום של מספר אלפים, שמתחייבים להחזיר אותו במידה ולא והמשפצים לא ישאירו אחריהם פסולת במקום. המהלך הזה נועד לא רק למנוע הפרעה לתושבי המקום או פגיעה אסתטית אלא גם שומר מפני פגיעה בכדור הארץ. דרך אחד עוד מהלך שאמור לעודד פינוי פסולת בצורה תקינה זה מתן טופס 4. כל עוד הפסולת לא תפונה לא יהיה ניתן לקבל טופס 4, שבעצם אותו טופס מאפשר שימוש ואכלוס של המבנה.

להזמנות צלצלו: 03-6882783

דרכים לפינוי פסולת בניין

גודל של המכולה לצורך פינוי פסולת תלוי בגדול של הנכס ושל העבודות המבוצעות בו, ובנוסף גם בסוג הפסולת. למשל בזמן פינוי אסבסט נדרשים תנאים מיוחדים, מכיוון שנחשב שזה חומר רעיל. אם אתם משפצים חדר אחד בלבד אז יכול להיות שתצטרכו מכולה קטנה יחסית או אפילו עגלת טרקטור ולעומת זה אם אתם הלכתם על כל הבית, אז קרוב לוודאי שתצטרכו להזמין מכולה לפינוי פסולת הגדולה ביותר. כמובן שבהתאם לגודל נקבע גם המחיר.

איפה ניתן להזמין מכולה?

יוסקה בלוקים בע”מ החברה הוותיקה שבמהלך מספר עשורים מציעה את שירותיה של פינוי פסולת בניין לאתרים מורשים בלבד. בנוסף אצלנו תוכלו להזמין לא רק מכולות או עגלות אלה גם שרווילים, לצורך פינוי פסולת מהבניין למכולה או לעגלה. אנחנו נמצאים ברחוב שתולים 60 בתל אביב ונשמח לתת לכם שירות מהיר ומקצועי.

דרך אגב בחנות שלנו תוכלו למצוא גם מגוון רחב של חומרי הבניין, החל מרשתות ברזל, בלוקים, מלט, חול, שומשום ועד צבעים, מקלחונים ועוד. בחנות מחכה לכן צוות מקצועי, ששמח לסייע לכם ולתת מענה לכל השאלות והתלבטויות. אז אם אתם רוצים לחסוך בזמן ולקבל את המחיר האטרקטיבי במיוחד אתם מוזמנים לבקר ביוסקה בלוקים בע”מ.

להזמנות וברורים:

03-6882783

להזמנות וברורים:

03-6882783

מלאו פרטים
ואנו נחזור אליכם בהקדם

נעמוד לשירותכם בנאמנות, ביעילות ובמהירות.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

תחומי עיסוק

להזמנות וברורים:

יוסקה בלוקים בע”מ – כי על מקצועיות וסובלנות לא מתפשרים

צלצלו: 03-6882783