• לוחות גבס

לוחות גבס

בשנים האחרונות הבינו כל מעצבי הפנים, האדריכלים והקבלנים את היתרון העצום הטמון בבנייה בעזרת לוח גבס. בניה בעזרת שימוש בגבס מעניקה לכל אדם אפשרויות עם יתרונות שהפכו את הגבס למבוקש מאוד ולבעל משמעות רבה בבנייה ובעיצוב.

הבנייה בעזרת לוחות הינה קלה ופשוטה וכמובן – זולה. ניתן ליצור חיפויים ולבנות דברים רבים בתוך הבית כך שהוא הופך לאטרקטיבי ורבים נעזרים בו בעת ביצוע שיפוצים בבית או תוספות בנייה.

להזמנות צלצלו: 03-6882783

קבלני גבס

כיום, בתקופה בה גבס הפך להיות פופולארי מאוד, חשוב לבחור קבלן גבס מקצועי שיבצע עבורכם את העבודה, אך לפני שאתם מתחילים אותה, חשוב שתקבלו ייעוץ מקצועי אודות העבודה ומה מומלץ לבצע. אחרי זה גם חשוב לבחור מקום לרכישת מוצרים איכותיים, שיהיו זמינים בו את המרכיבים הנדרשים לצורך עבודות גבס. יוסקה בלוקים בע”מ הינה חברה המעניקה לכם ייעוץ על ידי צוות מקצועי המומחה בתחום זה וכמובן, אצלנו תוכלו למצוא לוחות איכותיים המתאימים לצרכים שלכם. אם אתם קבלני גבס, אתם בוודאי יודעים כי בכדי לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר אתם זקוקים לחומרי גלם איכותיים מאוד, ובשביל זה – אנחנו כאן.

סוגים של לוחות

כיום, ניתן למצוא סוגים רבים של גבס ממנו עשויים לוחות ולכן חשוב לבחור את סוג הלוחות המתאים לכל סוג של עבודה. מבין סוגים הנפוצים ביותר היום ניתן למצוא:

  • לוחות גבס סטנדרטיים – את לוחות מסוג הזה כמעט כולם מכירים. לוח גבס סטנדרטי עשוי משכבות של גבס מינראלי ובניהם יש נייר וכך הם עמידים בפני לחות. הוא משמשים למגוון רחב של עבודות גבס כמו בניית קירות או מחיצות גבס, בנייה של נישות, בניית מדפים וכד’.
  • לוחות גבס עמידים פני מים – לוחות אלו הינם לוחות בצבע ירוק, הם בנויים משכבות של גבס וביניהם יש סיבי זכוכית וספוג. אמנם, קירות אלו עמידים יותר בפני לחות אך הם לא יחזיקו מעמד בתור קירות חיצוניים ויש לצפות אותם בקרמיקה או חומר אחר במידה ומניחים אותם במקומות החשופים ללחות על בסיס קבוע כמו חדרי אמבטיה וכד’.
  • לוחות גבס חסיני אש – לוחות אלו הינם בצבע אדמדם והם מכילים תוספת המעניקה להם חסינות טובה יותר בפני אש. ללוחות מסוג כזה ישנם כמה דרגות חסינות ומחירם בהתאם לדרגה.

להזמנות וברורים:

03-6882783

להזמנות וברורים:

03-6882783

מלאו פרטים
ואנו נחזור אליכם בהקדם

נעמוד לשירותכם בנאמנות, ביעילות ובמהירות.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

תחומי עיסוק

להזמנות וברורים:

יוסקה בלוקים בע”מ – כי על מקצועיות וסובלנות לא מתפשרים

צלצלו: 03-6882783