• חומרי בניין

חומרי בניין

אין אחד שלא היה מתעניין, רוכש או נכנס לחנויות של חומרי בניין. יש דרישה עצומה לחומרים מגוונים: רשתות ברזל, חול, שומשום, לוחות גבס, בלוקים, צבעים, לקים ועוד מוצרים נוספים. אצלנו ביוסקה בלוקים בע”מ תוכלו למצוא ולרכוש את חומרי הבניין הנדרשים. כמו כן, הצוות שלנו גם יעמוד לשירותכם ויסייע לבחור את החומרים הכי טובים והכי מתאימים למטרה שלכם. בשביל שתקבלו קצת רקע כללי לגבי חומרים הכנו מדריך מקוצר שיעזור לכם להתמצא בנושא.

להזמנות צלצלו: 03-6882783

כמובן, שיש חומרים טבעיים ויש כאלו המיוצרים באופן מלאכותי. כל החומרים מתחלקים גם בהתאם ליעד שלהם. כך למשל ישנם חומרים המשמשים לצורך הקמת מבנים ותפקידם להיות מאוד חזקים, בשביל לעמוד בעומס ולהוות את יסודו של המבנה.

לאחר מכן ישנם חומרים, שתפקידם להבטיח רמה נדרשת של בידוד חום וקור בחללים כמו דירות מגורים, מחסנים, חנויות, מפעלים ועוד. ישנה קטגוריה נוספת אך מאוד דומה, זה חומרים אקוסטיים, שמטרתם להוריד את רמת הרעש במבנים. כמו כן יש קבוצת חומרים, המיועדים לחדרים עם לחות גבוהה, מכיוון שאחד מהמאפיינים שלהם זה יכולת למנוע חדירה והעברה של מים. כמובן יש עוד לא מעט קטגוריות אך אלו הנפוצות ביותר.

למרות שהמידע הזה יכול לסייע בבחירת חומרים בחנויות, אבל כמו בכל ענף, גם תחום החומרים לבנייה לא עומד במקום, כל הזמן מתאספים עוד ועוד מוצרים, ולכן כאשר תגיעו לחנות, אל תוותרו על ייעוץ מקצועי של הצוות. בעבודה משותפת תוכלו להתאים את החומרים הנדרשים והאיכותיים ביותר למטלה.

עלויות ומחירים

מחירים זה מאפיין התלוי במגוון רחב של פרמטרים. כאשר תגיעו למגרש בוודאי תשימו לב, שחומרים בעלי אותו תפקיד ובעצם מיועדים לאותה מטרה מגיעים עם עלות שונה. כאן חשוב להתייעץ עם הצוות של העובדים, אשר מעודכנים ויכולים לספר לכם על כל ההבדלים. אל תמהרו לקנות את הכי יקר ( ספוילר: זה לא תמיד הכי טוב) לפעמים המחיר נובע משם החברה או תנאי אספקה, והאמת שיש עוד אלף ואחת סיבות לזה.

אצלנו, ביוסקה בלוקים בע”מ בעת הרכישה תמיד תקבלו ייעוץ וליווי מקצועי, כך שתוכלו לרכוש את החומרים הנדרשים במחירים האופטימליים האטרקטיביים ביותר.

האם עובדי בנייה מכירים את כל החומרים?

ישנה דעה שעובדים שבאים לבצע את עבודת שיפוץ או בנייה מבינים יותר טוב בכל נושא החומרים ולכן אין ללקוח טעם להיכנס לזה. ניתן לחלוק על ההשערה הזאת. מצד אחד זה נכון, כי יש להם ניסיון רב וגם הם עובדים יומיום בתחום, אז בדרך כלל הם באמת מכירים את רב החומרים ויודעים איך לעבוד איתם. אבל מצד השני, יש חומרים חדשים או ישנים שהם אולי יותר יקרים ולא יצא לאנשי מקצוע לעבוד איתם. בדיוק מהסיבה הזאת הם לא ימליצו על חומרים הללו, אלא יבחרו וימליצו על חומרים שרגילים לעבוד איתם ולא בהכרח הם טובים יותר.

להזמנות וברורים:

03-6882783

להזמנות וברורים:

03-6882783

מלאו פרטים
ואנו נחזור אליכם בהקדם

נעמוד לשירותכם בנאמנות, ביעילות ובמהירות.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

תחומי עיסוק

להזמנות וברורים:

יוסקה בלוקים בע”מ – כי על מקצועיות וסובלנות לא מתפשרים

צלצלו: 03-6882783