• חול לבנייה

חול לבנייה

חול לבנייה אחד מהמוצרים הבסיסיים שבלעדיו לא ניתן להסתדר בענף הבנייה. בחול משתמשים לעבודות תשתיות וכבישים, לעומת זה בן אדם מקצוען, שמתמחה בחומרי הבניין ייקח חול ליד יסתכל עליו מקרוב וגם ירגיש את המרקם. ישנם סוגי חול, שמתאימים לעבודות בטון אך לא מתאימים לעבודות ציפוי ויישור קירות.

להזמנות צלצלו: 03-6882783

סוגי חול לבנייה

השוק העכשווי מציע מגוון רחב של סוגי חול, החל מחול טבעי ועד לחול מלאכותי. גם מבחינת הרכיבים חול מתחלק לחול טהור וחול עם תוספות שונות. בדרך כלל חול גם מתחלק לחול ים, חול נהר וחול מחצבה. חול ים זה חומר יחסית יקר, מכיוון שנחשב לאיכותי ונקי. חול הנהר גם נחשב לנקי יחסית, אך הוא יותר זול ולכן מוצא יותר שימוש בתעשייה. הסוג יותר זול ויותר נפוץ לשימוש הוא סוג של חול מחצבות. אך יחד עם זאת בשנים האחרונים יש לא מעט דיווחים על כך שמחצבות חול רבות הגיעו לסף של המכסה ולא קיבלו אישורים להמשך. אם זה מה שקורה באמת, אז מחיר של חול לבנייה יעלה. אבל בינתיים אם אתם מתכננים עבודות בנייה או שיפוץ אתם מוזמנים לחנות מגרש של חומרי בניין – יוסקה בלוקים בע”מ. כאן תוכלו למצוא בלות חול לבנייה, סומסום, רשתות ברזל, בלוקים ועוד חומרי בניין איכותיים במלאי זמין.

למה לרכוש חול לבנייה אצל יוסקה בלוקים בע”מ?

מפני שכבר מס]ר עשורים חנות חומרי בנייה יוסקה בלוקים בע”מ מציעה ללקוחותיו את מגוון רחב של חומרי בנייה, העומדים בתקנים ישראליים. צוות של יוסקה בלוקים מתעדכן לגבי חומרים חדשים ויחד עם זאת אינו פוסל את החומרי בניין הוותיקים והמוכרים, לכן במידה ואתם אינם בטוחים או סגורים איזה סוג של חומר טוב יותר עבורכם, תמיד תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי במקום.

עבודות הבנייה או שיפוץ אלו עבודות מורכבות, שמצד אחד חיוניות אבל מצד שני מביאות איתן לא מעט בלגן, לכלוך וכאב ראש. לכן, כל בעל הבית או בעל העסק מעוניין ורוצה שעבודות יבוצעו בזמן, ללא דחייה או בעיה. לא פעם, שמעתם סיפורים על כך, שעקב מחסור בחומר בנייה מסוים עבודות מושהות ותאריך הסיום של תהליך שיפוץ או בנייה מתרחק. לכן מאוד חשוב, לדעת שיש מקום, שדואג לכך שרב החומרי הבניין יהיו זמינים במלי מיידי.

יתרון נוסף של ביצוע רכישה בחנות של יוסקה בלוקים בע”מ – זו אפשרות ב”מכה אחת” לרכוש אץ כל החומרים הנדרשים, כך שלא תצטרכו לבזבז זמן ולנסוע ממקום למקום בשביל לחפש את החומרים הנדרשים. בנוסף חברתנו מציעה שירותי פינוי פסולת בניין בעזרת מכולות ועגלות, כמו כן אצלנו תוכלו להשכיר ”

שרוולים” לפינוי פסולת. למרות, שלא כולם יודעים שפסולת בנייה חייבים לפנות למקומות מאושרים לכך ולא לזרוק לפחי הזבל הרגילים, מכיוון שאז אתם עלולים להסתכן בקבלת קנס כספי לא קטן. בטוח שלא פעם ראיתם את המכולה ליד הבניין שבו מבצעים עבודות שיפוצים. אז גם את השירות הזה תוכלו להזמין בחנות שלנו.

להזמנות וברורים:

03-6882783

להזמנות וברורים:

03-6882783

מלאו פרטים
ואנו נחזור אליכם בהקדם

נעמוד לשירותכם בנאמנות, ביעילות ובמהירות.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

תחומי עיסוק

להזמנות וברורים:

יוסקה בלוקים בע”מ – כי על מקצועיות וסובלנות לא מתפשרים

צלצלו: 03-6882783