• גבס כחול

גבס כחול

לוחות מגבס בתקופה האחרונה הפכו להיות מאוד מאוד נפוצים בענף הבנייה. פעם לוחות גבס שימשו רק לעבודות פנים כמו בניית מחיצות או יישור תקרה או קירות, אבל עם התקדמות הטכנולוגיה ופיתוח סוגים נוספים של פלטות גבס עם מאפיינים מיוחדים, הוא הפך להיות חומר רב שימושי שמתאים כמעט לכל החללים. אצלנו ביוסקה בלוקים בע”מ תוכלו למצוא את המגוון הרחב של לוחות במלאי זמין ובמחירים אטרקטיביים.

להזמנות צלצלו: 03-6882783

סוגים של לוחות

לוח גבס לבן, הם בעצם הלוחות הרגילים המיועדים לשימוש בחללים יבשים בלבד, ובדרך כלל מהם בונים מחיצות. כמו כן איתם מבצעים עבודות חיפוי לקירות ותקרות, וגם לרב תראו שממנו עושים נישות וקירות מעוצבים לטלוויזיה או מדיה אחרת.

לוחות גבס כחול, שלחלקם מוכר גם בשם השני שלו – סופרבור, עמיד בפני מים ורטיבויות ולכן מיועד לעבודות במקומות עם לחות גבוהה, לדוגמא עבודות עם קירות חוץ. מכיוון שאלו לוחות מחוזקות, הם עמידים בפני מזג האוויר קשוח וכמובן עקב עמידות שלהם למים מתאים לחדרים רטובים, כמו חדרי אמבטיה, מקלחות ועוד.

בנוסף ללוחות גבס כחול גם לפלטות גבס ירוק מתייחסים לקטגוריה של לוחות העמידים מפני רטיבות ומים ומשתמשים בהם לעבודות בחדרי אמבטיה, מקלחות, שירותים ועוד. כאשר מדברים על לוחות בצבע בצבע ורוד/אדום הינם לוחות גבס חסיני אש. לוחות מסוג הזה מתאים כמעט לכל החללים ומספקים רמת הבטיחות מאוד גבוהה.

חסרונות של הלוחות

כמו יתרונות, כך גם חסרונות משתנים מסוג הגבס אחד לאחר ואלו בדיוק חסרונות יכולים להיות לכל אחד תוכלו לברר אצל אנשי הצוות של יוסקה בלוקים בע”מ. במאמר נציין רק חסרונות כללים, הרלוונטיים עבור כל הסוגים. אחד החסרונות הבולטים זה עמידות נמוכה מפני מפגעים פיזיים. בנוסף על הקיר שעשוי או מחופה בלוחות גבס לא מומלץ לתלות רהיטים, בניהם גם מדפים או דברי עיצוב כבדים. שימוש בלוחות אומנם מיישר את הקירות ותקרות אך יחד עם זאת גם תופס נפח ומקטין את השטח.

איפה ניתן לרכוש גבס כחול?

כל הלוחות הגבס ובפרט גבס כחול תוכלו למצוא בחנות לחומרי בניין יוסקה בלוקים בע”מ, הנמצא ברחוב שתולים 60. יוסקה בלוקים זו חברה וותיקה שנמצאת כבר מספר עשורים בתחום של חומרי בנייה ומציעה ללקוחותיה את חומרי הבנייה המגוונים והאיכותיים ביותר במלאי זמין. בנוסף לחומרי הבנייה אצלנו תוכלו להזמין מכולות, עגלות ושרוולים לפינוי פסולת בניין לפי החוק. הרי בישראל קיים חוק על פינוי פסולת בנייה לאתרים מורשים בלבד. מי שלא עובר על החוק ומנסה לזרוק את פסולת מאתר בנייה לפחים רגילים עלול לקבל קנס כספי מאוד גבוה, מכיוון שעבר על החוק.

כמו כן חברתנו יכולים להתגאות בצוות מקצועי, שישמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, התלבטות או פניה.

להזמנות וברורים:

03-6882783

להזמנות וברורים:

03-6882783

מלאו פרטים
ואנו נחזור אליכם בהקדם

נעמוד לשירותכם בנאמנות, ביעילות ובמהירות.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

תחומי עיסוק

להזמנות וברורים:

יוסקה בלוקים בע”מ – כי על מקצועיות וסובלנות לא מתפשרים

צלצלו: 03-6882783