• בנייה עם בלוקים

בנייה עם בלוקים

בלוקים הם מוצר המשמש לצורך בנייה של מבנים כבר שנים רבות. הבלוקים מאופיינים בבטיחות רבה, בצורך נמוך בעבודות תחזוקה, נוחות, אקוסטיות, הגנה משריפות ועוד ובנוסף הם גם עדיפים כלכלית כך שהם הפכו לחומר הבנייה המשתלם ביותר.

הכל על בנייה בעזרת בלוקים

יוסקה בלוקים מספקת חומרי בניין איכותיים. הבלוקים עשויים מבטון (אך לא רק) ובשל כך הם עמידים בפני מזג אויר ואינם ניזוקים בקלות מה שמעניק לכל מבנה עמידות גבוה יותר ויציבות לאורך שנים.

כיום, ניתן למצוא בלוקים מסוגים שונים ולעיתים, במיוחד עבור אנשים שאינם מקצועיים בתחום הבנייה וחומרי הבניין, הבחירה בין סוג אחד של בלוקים לסוג אחר הינה מסובכת ומלאה בהתלבטויות רבות.

אם גם לכם יש התלבטות באיזה סוג בלוקים לבחור ומי יכול לבצע עבורכם את העבודה הטובה ביותר – אתם מוזמנים לפנות אלינו ולמצוא פתרון לכל הבעיות שלכם.

להזמנות צלצלו: 03-6882783

בלוקים והגנה על הבית

כידוע, הרטיבות בקירות הבית משתנה בהתאם לעונות השנה וניתן להבחין, כי בחורף רמת הרטיבות הקירות הינה גבוהה יותר ומשפיעה על יכולת הבידוד התרמית של הקיר.

רטיבות זו עשויה לגרום לנזקים רבים ולהשפיע באופן משמעותי על יושבי הבית ולכן חשוב לבחור בבלוקים איכותיים ומסוג עמיד וכמובן, לבצע את עבודת הבנייה בעזרת מומחים בלבד.

הבלוקים לא אחראיים רק לספיגת הרטיבות בקירות. הבלוקים מגנים על הבית מפני שריפות, הם שומרים על היציבות שלו ומעניקים ליושבי המבנה איכות חיים אחרת לגמרי.

כל זאת, בתנאי שהם בנויים נכון. אם אתם מחפשים מקום שיעניק לכם שירות וייעוץ בצורה הטובה ביותר וימליץ על בבלוקים האיכותיים ביותר עבורכם – הגעתם למקום הנכון. כבר מספר עשורים חברתנו מתמחה ומציע חומרי בניין איכותיים ביותר ללקוחות במחירים אטרקטיביים במיוחד. כל המוצרים שלנו זמינים במלאי מיידי, כך שלא תצטרכו להפסיד ימי עבודה.

איכות, מקצועיות ואמינות חברת פשרות

בחברתנו  “יוסקה בלוקים בע”מ” אנו מקפידים על כך שתקבלו את השירות הטוב ביותר. כך לקוחותינו לא נתקעים באמצע שיפוצים או בנייה ללא החומר הנדרש. הרי עצירה של תהליך משתמעותה תהליך בנייה יותר ארוך ובדרך כלל גם יותר יקר. לכן ברגע שאתם מתחילים עבודות בנייה או שיפוץ, מומלץ להכין רשימה של החומרים הנדרשים ולפנות לצוות של יוסקה בלוקים. יחד עם הצוות תוכלו לבנות את בית חלומותיכם.

להזמנות וברורים:

03-6882783

להזמנות וברורים:

03-6882783

מלאו פרטים
ואנו נחזור אליכם בהקדם

נעמוד לשירותכם בנאמנות, ביעילות ובמהירות.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

תחומי עיסוק

להזמנות וברורים:

יוסקה בלוקים בע”מ – כי על מקצועיות וסובלנות לא מתפשרים

צלצלו: 03-6882783