• בלות חול

בלות חול

חול זה מוצר הדרוש לכל עבודות שיפוץ או בנייה. זה מרכיב אוניברסלי, המשתלב בתהליך בנייה או שיפוץ במספר שלבים. כעיקרון יש לא מעט סוגים של חול ואם אתם לא כל כך מתמצאים בהם תמיד תוכלו לפנות לצוות המומחים של יוסקה בלוקים בע”מ שישמח לסייע ולהמליץ על בלות חול מתאימות.

להזמנות צלצלו: 03-6882783

למה צריך כמות גדולה של חול לעבודות בנייה?

חול הוא אחד המרכיבים הנדרשים להכנת יציקות בטון. כאשר מערבבים חול עם מלט, נוצרת תערובת המשמשת לצורכי עבודות ריצוף. בשל תכונותיה הפיזיים של התערובת, משתמשים בה גם לצורך ביצוע תוספת נפח במידת הצורך. התכונה הבולטת של תערובת זו – חוזק, לכן אוהבים להשתמש בה לצורך עבודות ייסוד.

לכל עבודות בנייה או שיפוץ, נדרשת כמות די גדולה של חול, לכן הוא אינו נמכר בקילוגרמים בודדים אלא ביחידות שנקראות בלות חול.

מכיוון שהוא חלק חשוב ובלתי נפרד מעבודות בנייה אז ישנה חשיבות רבה, לכך שהחול יהיה איכותי ביותר. זה אומר שהוא חייב להתאים לפרמטרים מסוימים, כמו צפיפות ועוד. בנוסף הוא חייב להיות נקי במידה סבירה ויבש.

אם אתם עומדים לפני ביצוע עבודות בנייה או שיפוץ אתם מוזמנים לחנות של יוסקה בלוקים בע”מ, שנמצאת ברחוב שתילים 60, בתל אביב. אצלנו בחנות אתם תוכלו למצוא בלות חול איכותי, אשר עומד בכל הסטנדרטים הנדרשים בשביל לבצע את העבודות בצורה האיכותית ביותר. בנוסף בחנות שלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של חומרי בניין במחירים אטרקטיביים במיוחד. אבל יותר חשוב, שכל המוצרים אצלנו זמינים במלאי מיידי, מה שאומר שאפילו אם העבודות כבר החלו ופתאום גיליתם שחסר משהו או שנגמר, לרב תוכלו להזמין ולקבל את החומרים במהירות רבה.

למה לרכוש אצל יוסקה בלוקים?

חברתנו עוסקת מעל 20 שנה בתחום של חומרי הבניין. אנחנו מציעים מגוון מאוד גדול של מוצרים וחומרים איכותיים במלאי זמין. לדוגמה אצלנו תוכלו למצוא חומרי איטום, קרמיקה, כלים סניטריים וארונות אמבטיה, צבעים לקיר, לוחות גבס וכל מה שנדרש לביצוע עבודות גבס, רשתות ברזל, בלוקים, בלות חול, סומסום ועוד.

כמו כן, אם אתם כבר נמצאים בתהליך שיפוץ או בנייה אז בוודאי אתם מכירים שישנו חוק, אשר אוסר לזרוק אשפה ושאריות של בנייה לפחי הזבל הרגילים אלא חייבים להביא את הזבל למקומות מיוחדים לפסולת בניין. בשביל לפנות את אותה פסולת בניין צריך להשתמש במכלות או עגלות מיוחדות. אצל יוסקה בלוקים תוכלו להזמין שירות פינוי פסולת בנייה.

אז אם אתם אינכם מעוניינים לבזבז את הזמן שלכם ומעוניינים למצוא את כל מה שנדרש לעבודות בנייה או שיפוץ במקום אחד ובמחירים אטרקטיביים במיוחד אתם מוזמנים להגיע ליוסקה בלוקים.

להזמנות וברורים:

03-6882783

להזמנות וברורים:

03-6882783

מלאו פרטים
ואנו נחזור אליכם בהקדם

נעמוד לשירותכם בנאמנות, ביעילות ובמהירות.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

תחומי עיסוק

להזמנות וברורים:

יוסקה בלוקים בע”מ – כי על מקצועיות וסובלנות לא מתפשרים

צלצלו: 03-6882783