• בלה סומסום

בלה סומסום

מי לא שמע או לא מכיר מילה “סומסום”? סומסום זה חומר בסיסי ונחוץ למגוון רחב של עבודות בנייה ושיפוץ. זה חומר שמשתמשים בו לצורך ביצוע עבודות ריצוף ולא רק. בזמן עבודות ריצוף, סומסום מהווה חומר תשתית. זה מצע מצוין שעוזר למנוע בעיות ניקוז מתחת לבלטות ריצוף. אחת התכונות המובילות שלו, היא היכולת לספוג את הרטיבות ולהוביל את הנוזלים בשיפוע עד לנקודת הניקוז. בנוסף זה חומר שאינו שוקע, גם לא בפגישה עם המים. כל התכונות הופכות את הסומסום לפופולרי ביותר בענף הבנייה. מכיוון שכל אנשי מקצוע אוהבים לעבוד איתו והוא נדרש בכמויות גדולות בתהליך בנייה ושיפוץ הוא נמכר בכמויות יחסית גדולות. ניתן לרכוש בלה סומסום אחת או מספר גדול יותר לפי הצורך.

להזמנות צלצלו: 03-6882783

איפה רוכשים בלה סומסום?

אם אתם מאזור תל אביב והמרכז אז בחנות לחומרי בניין “יוסקה בלוקים בע”מ” ישמחו לסייע לכם. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב מאוד של חומרי בנייה ובין היתר גם בלה סומסום. אם אתם עדיין לא סגורים או רוצים להתייעץ אנשי הצוות שלנו יעמדו לרשותכם.
שלבי תהליך הריצוף
קודם נדבר על תהליך הריצוף. לאחר שמסיימים לבנות את השלד של הבניין, מתחילים לעבוד עם אינסטלציה, חשמל ותקשורת. מערכות של כבלים ושל צינורות מונחות על הרצפה שעשויה מבטון ובשלב הבא מוסיפים סומסום או חול. בדרך כלל גובה המילוי לא יעלה יותר מ20 סנטימטר מעל הצינורות, (עכשיו מבינים למה צריך לרכוש בלה סומסום או בלה חול ולא אחת). אחרי זה שמים חומר פולימרי ומתחילים בעבודות ריצוף.

במה שונה סומסום מחול?

חול הוא גם אחד החומרים הקלאסיים לצורכי הבנייה והשיפוץ, אבל חשוב לדעת שלחול יש תכונה של ספיגת מים, רק שאף פעם לא ניתן לדעת עד כמה הוא יכול לספוג. בנוסף חול מתאפיין ברמת בידוד יותר טובה מאשר סומסום. אבל בעזרת הוספת שכבה של חומר בידוד אקוסטי ניתן להתגבר על הבעיה. כפי שאפשר לראות אף אחד מהחומרים אינו מושלם, לכן הבחירה תהיה תלויה בכם ובקבלן המבצע. רב הקבלנים היום עובדים עם סומסום מכיוון שהוא יותר עמיד לשקיעה ותזוזה ולכן גם האריחים נשארים ישרים, בנוסף סומסום מונע הצטברות של מים והכי חשוב הוא יותר זול וזמין מאשר חול. אז אם אתם מחפשים מקום שמוכר בלה סומסום וגם אם אתם עדיין לא בחרתם ריצוף או מתלבטים, אתם מוזמנים לפנות אלינו “יוסקה בלוקים בע”מ – חומרי בניין תל אביב, שנמצא ברחוב שתולים 60 ולבחור בריצוף, המתאים ביותר עבורכם. לא נרחיב על כל סוגי הקרמיקות והחומרים, רק נזכיר שביוסקה בלוקים בע”מ אתם תוכלו למצוא מגוון מאוד רחב של חומרים הנדרשים לביצוע עבודות בנייה ושיפוץ, שנמצאים במלאי זמין. זה עוזר לבחור את המוצרים והחומרים במחירים אטרקטיביים במקום אחד ובכך לחסוך זמן יקר.

להזמנות וברורים:

03-6882783

להזמנות וברורים:

03-6882783

מלאו פרטים
ואנו נחזור אליכם בהקדם

נעמוד לשירותכם בנאמנות, ביעילות ובמהירות.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

תחומי עיסוק

להזמנות וברורים:

יוסקה בלוקים בע”מ – כי על מקצועיות וסובלנות לא מתפשרים

צלצלו: 03-6882783